Produkty

 
 

Kdo jsme

 

Naším cílem  je přinášet nejkvalitnější nová řešení v oblasti mobilních informačních systémů a jejich integrace. Disponujeme špičkovým developmentem, technickým a technologickým zázemím, kvalitním a zapáleným projektovým a supportním týmem.

Patříme mezi vedoucí developery a integrátory mobilního kontentu a procesů. Významnou oblastí našeho zájmu jsou systémy pro sběr a distribuci dopravních a souvisejících informací. Jsme prémiovým partnerem všem, kteří potřebují přesná a aktuální data ve své databázi, přehledovém rozhraní nebo mobilním systému.

 

Historie

 

Společnost TELEASIST a.s. byla založena 8. června 2005 panem Petrem Pivodou

Disponuje řadou hi-tech systémů včetně unikátního tuzemského systému Prokop pro šíření dopravních informací pomocí RDS-TMC a řešení EPAS pro podporu silničních asistencí.

 

 

Jak to funguje?

 

Prověřený tým se stará o kontinuální analýzu problémů, definování nových požadavků a jejich řešení. Trvale komunikuje se všemi partnery, sleduje nové trendy a změny technologií.

Mobilní systémy využívají modifikovanou a dostatečně robustní databázovou platformu, univerzální objednávkový modul a pokročilý geografický systém.

Dopravní informační systémy jsou vybudovány tak, aby podporovaly přístup všech zdrojů a umožňovaly lokalizaci, úpravy, třídění a distribuci informací. Výstupy podporují distribuci prostřednictvím rádií, mobilních aplikací, WWW, SMS, MMS rozhraní pro mobilní operátory, rozhlasové stanice, profesionální využití a příjemce signálu RDS-TMC.

Mise, credo

 

''Nejrychlejší a nejlevnější je informace z jednoduchého a dobře integrovaného systému, sestaveného z otevřených, snadno dostupných a spolehlivých komponent.''

''Efektivita postavená na technologii a zkušenostech.''

''Jsme více než dodavatelé. Jsme přátelé, partneři, mentoři. Nepřestáváme usilovat o lepší řešení.''

Reference

Global Assistance a.s.

poskytování dopravních informací

ČTĚTE VÍCE
Reference

VIG Group

IT/SAP Smile Solutions

ČTĚTE VÍCE
Reference

CEDA a.s.

vedoucí projektu DIC Praha

ČTĚTE VÍCE
Reference
Další
 
Logo Teleasist