Dopravní info

 

15.11.2016 - 11:13 hod.

Nehoda - jízdní pruh uzavřen

Na Bruntálsku mezi Břidličnou a Rýmařovem.


15.11.2016 - 11:13 hod.

Nehoda - jízdní pruh uzavřen

Na dálnici D6 na 131. km na trase Cheb - Karlovy Vary u sjezdu na Jenišov - nehoda; jízdní pruh uzavřen; probíhají záchranné a vyprošťovací práce, nebezpečí.


Další

 

Reference

 
 

Global Assistance a.s.

poskytování dopravních informací

ČTĚTE VÍCE
Reference
 

Český rozhlas

Zelená vlna

ČTĚTE VÍCE
Reference
 

CEDA a.s.

vedoucí projektu DIC Praha

ČTĚTE VÍCE
Reference
Další
 

Kdo jsme

 

Naším cílem  je přinášet nejkvalitnější nová řešení v oblasti mobilních informačních systémů a jejich integrace. Disponujeme špičkovým developmentem, technickým a technologickým zázemím, kvalitním a zapáleným projektovým a supportním týmem.

Patříme mezi vedoucí developery a integrátory mobilního kontentu a procesů. Významnou oblastí našeho zájmu jsou systémy pro sběr a distribuci dopravních a souvisejících informací. Jsme prémiovým partnerem všem, kteří potřebují přesná a aktuální data ve své databázi, přehledovém rozhraní nebo mobilním systému.

 

Historie

 

Společnost TELEASIST a.s. byla založena 8. června 2005 panem Petrem Pivodou

Disponuje řadou hi-tech systémů včetně unikátního tuzemského systému Prokop pro šíření dopravních informací pomocí RDS-TMC a řešení EPAS pro podporu silničních asistencí.

 

 

Jak to funguje?

 

Prověřený tým se stará o kontinuální analýzu problémů, definování nových požadavků a jejich řešení. Trvale komunikuje se všemi partnery, sleduje nové trendy a změny technologií.

Mobilní systémy využívají modifikovanou a dostatečně robustní databázovou platformu, univerzální objednávkový modul a pokročilý geografický systém.

Dopravní informační systémy jsou vybudovány tak, aby podporovaly přístup všech zdrojů a umožňovaly lokalizaci, úpravy, třídění a distribuci informací. Výstupy podporují distribuci prostřednictvím rádií, mobilních aplikací, WWW, SMS, MMS rozhraní pro mobilní operátory, rozhlasové stanice, profesionální využití a příjemce signálu RDS-TMC.

Mise, slogany

 

''Nejrychlejší a nejlevnější je informace z jednoduchého a dobře integrovaného systému, sestaveného z otevřených, snadno dostupných a spolehlivých komponent.''

''Efektivita postavená na technologii a zkušenostech.''

''Jsme více než dodavatelé. Jsme přátelé, partneři, mentoři. Nepřestáváme usilovat o lepší řešení.''

 
Logo Teleasist